Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | IVF Zlín

"@3Lu":https://www.emimino.cz/profil/3lu/ Na gyndě vše super :heart_eyes: Prej odpovídám 9+3tt…22.4. mam přijít zase a 3.5. už jsem objednaná na Prediko :relaxed:️Sebrali mi 4 ampule krve a šla jsem domů :see_no_evil: :joy:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...