Centra asistované reprodukce | IVF Zlín
"@3Lu":https://www.emimino.cz/profil/3lu/ Na gyndě vše super :heart_eyes: Prej odpovídám 9+3tt…22.4. mam přijít zase a 3.5. už jsem objednaná na Prediko :relaxed:️Sebrali mi 4 ampule krve a šla jsem domů :see_no_evil: :joy:
- Autor: Karolína117
- Vloženo: 08.04.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána