Zpět na web

  • načítám...

Centra asistované reprodukce | IVF Zlín

Jako takhle, já jsem spokojená, že jsem u Křenka, zatím jsem s Krupkovou vyloženě problém neměla, ale je pravda, že ji vidím vždy chvíli. No zavádím jen ten progesteron besins 2-0-2, jinak jen své léky na tlak teď dopegyt 1-0-1 a štítnou leteox 1,5 tabletky ráno, právě mě říkal, že by to u mě zkusil v Nativu, ale nevím jak to máš ty třeba s ovulací atd., my primárně řešíme IVF kvůli špatnému spermiogramu. Jako jsem spokojená s Křenkem, jednak mě vždycky dokáže tak nějak uklidnit, i když třeba ten první transfer nevyšel, tak jsem odcházela z ordinace taková klidná a smířená, u kontrol je fajn, já si ho nemůžu vynachválit i tím přístupem k léčbě samotné. Na fotce je malý dušík, ale popravdě jsem test dělala až pozdě odpoledne, uvidíme co zítra ráno. :srdce: Moc bych ti přála, aby výměna lékaře pomohla co nejdříve, ale za mě je Křenek top. :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...