Zpět na web

  • načítám...

Dětské nemoci | Neštovice a neschopenka

[citace] **@Anonymní** píše: "@Petra Z":https://www.emimino.cz/profil/petra-z/ tak to jsem nevěděla, děkuji :kytka: [/citace] Doporučuji na neštovice toto. Děti se po tom neškrábou, nesvědí to a krásně se to hojí! Nedrolí se to jako pudr, normání krém. :kytka:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...