Dětské nemoci | Neštovice a neschopenka
[citace] **@Anonymní** píše: "@Petra Z":https://www.emimino.cz/profil/petra-z/ tak to jsem nevěděla, děkuji :kytka: [/citace] Doporučuji na neštovice toto. Děti se po tom neškrábou, nesvědí to a krásně se to hojí! Nedrolí se to jako pudr, normání krém. :kytka:
- Autor: Vanda 2
- Vloženo: 17.04.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána