Snažení | IUI 2021
Holky, tak jak se mate a jake jsou u vsech novinky? Dlouho nikdo nic nenapsal :) U nas je to sranda, maly ma silenou separacni uzkost, takze si nezajdu ani do obchodu. Vcera jsme zkusili jit na veceri s chlapem, presne jsem vypočítála krmeni a spanky a po jedne sklenicce vina a přesně 40ti minutach jsme jeli domu. Krik jako kdyby ho na noze brali, vzala jsem ho a hned klid. Mamanecek muj :D
- Autor: Nikca7
- Vloženo: 28.04.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána