Snažení | IUI 2021
"@Majdasss":https://www.emimino.cz/profil/majdasss/ ano ano, jdeme ve stejny den s Elkapelka :))) pristi utery :) chystam se k nove pani doktorce, tak doufam, ze mi sedne lepe nez ta, co jsem u ni byla 16let. Uz jsem to tam nevydrzela. Moc drzim palecky, aby byly pristi vysledky na vybornou :* ja uz mam vybavicku temer komplet, zbyva “jen”drogerie a veci na kojení/krmeni, zvazuju taky video chuvicku, mam jen starou zvukovou… Jinak holcicky, abyste se taky namlsaly, posilam Vam nas novy prirustek do pokojicku. Puvodne jsem myslela, ze dame do obyvaku jen stary po mne, ale uz je prasivy a sype se, tak jsme koupili novy a cela se tu nad nim od vcera rozplyvam :srdce:
- Autor: Babybabe
- Vloženo: 03.05.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána