Zpět na web

  • načítám...

Zvířata | Rybičky do akvárka

Do malého v práci jsem dala paví očka a barevné tetry, snesou se super a jsou nenáročné.. k tomu jedna Beta, je nádherná, vůbec neožírá ocásky ani je neloví (jak se často píše).. jinak krunýřovci (ancistrusi) přežijou vše a krásně rostou 8) jen jsou trochu hnusní, tak je mám ve zlatém provedení, je jim trochu vidět do střev :mrgreen: mně se tahle kombinace osvědčila, ale strávila jsem dost hodin čtením o rybkách - a to mám jen 30l... taky bacha na kryt, bez něj mi i tetra vyskočila (paví očka neskáčou) Pokud máš dost čerstvou vodu (dva dny je vážně málo) tak kup kapičky na úpravu nové novy.. stojí pár kaček a upraví vodu z nejhoršího.. hlavně nepřežeň dávkování ;)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...