Zpět na web

  • načítám...

Stejná situace | Moc léků u králíka

Dobrý den asi dva dny spatky jsem tu psala diskusi o kralikovi kdy byl strašně hubený. Včera jsme byli u veterináře a potvrdila se kokcifioza :( dal mu léky. Včera jsem mu no dala normálně, ale dnes jsem mu toho hodně omylem. Mám stříkačku a já omylem trochu více zabrala a víc než by mělo králíček :( spapal :( nevím co dělat. Může mu to ublížit? :( mám mu dvat hodně pít? Na veterinu aemi nechce volat včera jsem tam byli 4 kvůli pejskovi ze mu oteklé oči a pusa z očkování. A pak ještě s kralikem 2 Viz foto trn lék měl být na te úplně první čáře. A je na 3 :( priste mu to dám jinak

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...