Těhotenství | Tromboza ve 22tt
Ahojky holky, Tak mi včera byla zjištěna tromboza ve stehnu. Nejspíš jsem to zachytila včas jelikož jsem před lety trombozu měla v důsledku HA. Před tehotenstvím mi dělali mutace genu a nebylo to negativní. Už jsem se psychicky složila, třeba tohle někomu pomůže aby to nepodcenil. Holky mě začali otekat obě nohy celkem dost říkala jsem si ze to je vedrem, nejspíš taky bylo-. Včera večer mě začala bolest levá noha trosku jak namozena. V noci dobrý ráno jsem vstala měla jsem slabší tlak v lytku nic hrozného. No A dostávala jsem do lýtka krece říkám to je taky běžné. Zvedla jsem se z gauce a už jsem věděla ze je nejspíš pruser noha mě bolela svěšena dolu. Takhle to bylo u me trombozy. No řekla jsem příteli ze musíme jet ten na me Koukal, ze jedu s namozeny svalem na pohotovost ale znáte ten pocit? Jak víte ze se něco děje? Doktor viděl moje nohy a říká jste hlídaná nemáte preeklapsii? Nevím..? Holky měli jste otekle taky hodně nohy až ke kolenoum v 23tt? No za sahnůl mo na lytko a řekl na 80% tam bude. Všechno trvalo straně dlouho.. Ma urazvuk jsem šla za 2,5hod. No a tam říká doktorka mate ucpanou žílu ve stehni začala jsem hned brecet.. neslo to zastavit … Malá se mi začala v břiše roztahovat skákat cítila ze maminka není ok. Hodinu sem čekala co bude lékař říkal ze si me tu musí nechat.. na oar dni a dali mi hmed punčochy injekce na ředění a ležet.. Tím jak jsem to chytla včas tromb nemá ani Cm prý čekám na výsledky krve jsem vyrizena týden sem byla doma a jsem zas ve spitale před týdnem jsem byla stim ze mi hodně tvrdne břicho poslal me gynekolog. Večer me začalo strašně bolet břicho dole malá strašně skála.. povídám si sni a omluvam se ji za vše co semnou musí zvládat :pleading_face: Mám tu taky maminky s tormbizou? Nebo zkušenosti? Moc děkuji Přidávám fotku nohou … jak jsou obě otekle
- Autor: Jitka123wal
- Vloženo: 20.08.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána