Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | Trombóza ve 22tt

Ahojky holky Tak moje ruka po kanyle vypadá děsivé. Leduji mi to dávají mi masticky Dnes mi řekli ze by mě zitra nebo pozítří pustili. Vzbudila jsem se s bolesti svalu kloubu.. celého těla.. jsem unavená bolí mě každý sval i dýchání nohy 37,4 zvýše. Teplota mám to bud z te ruky nebo sem tu něco chytla paráda.. je mi jak při chřipce držte mi palce holky

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...