Domácnost | Moli v šatně
Ahoj všem. Už jsem zoufalá. Máme v šatně moly. Ale neee šatní, potravinové. Nebo alespoň snad jsou to potravinoví. Nechápu, kde se tam berou! Šatnu máme v podkroví, hned u ložnice. Nic jiného kromě oblečení, batohu a pár bot, které jsou mimo krabici tu nemáme. Vůbec nic. V ložnici máme jen postel a stolek s TV. Nikde nic, na co by mohli jít. Přijde mi, že se tu objeví, jakmile nechám otevřené v noci okno. Že by jich sem každou noc 5 nalítalo? Bydlíme v domě. Je to možné a nebo jdou i na oblečení a mám začít prát? V kuchyni sem tam nějaký letí, ale na lepce žádný není. Vyskytují se opravdu jen v tom podkroví, kde žádné potraviny nejsou :nevim: Máte někdo zkušenost??
- Autor: Markéta188
- Vloženo: 07.09.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána