Zpět na web

  • načítám...

Výbavička různé | Poponášítko zkušenosti

V Maďarsku jsem snad u každé druhé maminky mladších chodnících dětí viděla kolem pasu "poponasitko" viz foto. U nás jsem to nikdy na nikom neviděla, syn je tvrdohlavy, 14 měsíců, 10kg zásadně chce jít tam, kam nejdeme, takže často prave poponasim, jsem dost drobná, tak bych si ráda nějak ulehcila. Nemáte zkušenost? Moc dekuji.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...