Zpět na web

  • načítám...

Zvířata | Červík na stropě

Potřebuju poradit s malým cca 1,5cm bílým červíkem. Včera jsem je objevila na stropě v obýváku (pouze v obýváku a pouze na stropě) asi 6ks tak jsem je vyhodila a dnes jsou zpátky..zatim jsem jich objevila 5 a má otazka zní odkud se ty bestie berou. Hledala jsem všude. Jídlo v obýváku nemáme. A v jiné místnosti nejsou. Tuším že to jsou larvy molů. Ale koukala jsem v kuchyni do veškerého jídla a nikde nejsou. Další možnost je jestli se nemůžou objevit z plísně. Protože tu aktuálně v tomhle počasí řešíme. Bydlíme v 1.p panelového domu. Děkuji za každou reakci :?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...