Stejná situace | Tampon 8 hodin
[citace] **"@unuděná":https://www.emimino.cz/profil/unudena/** píše: Nojo, to je k vzteku, ať už s tamponem nebo kalíškem. Ale jestli si dobře pamatuju, jsi starší, ne? Tak třeba budeš mít za chvíli konečně klid :kytka: [/citace] Jsem no. 46 a možná to teď mám silnější i díky tomu. Beru už i GS Merilin. A jinak to mám tak fakt furt, přesně, jak to píšou s těma kusama :roll:
- Autor: nikitice
- Vloženo: 16.11.22
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána