Zvířata | Nenávidím naši kočku
[citace] **@Anonymní** píše: Takže vám přijde v pořádku že kočka si dělá co chce, že skáče na stůl, na linku, žere jídlo z talíře, které není pro ni atd? v tom případě :poblion: a u člověka co má doma kočku si nedám už ani vodu [/citace] Ano přestav si přijde. Normálním lidem ano. Akorát by to jídlo z talíře jíst neměla. Není to pro ní ani zdravé. Manžela vem něčím po hlavě za jeho nezodpovědné chování.
- Autor: Alexandria Nixia
- Vloženo: 06.01.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána