Zvířata | Nenávidím naši kočku
[citace] **"@Borrealis":https://www.emimino.cz/profil/borrealis/** píše: "@Alexandria Nixia":https://www.emimino.cz/profil/alexandria-nixia/ jeeeeee mucy muc, já se zblázním ta je krásná TOTO má být v reklamě a ne Alzák :cert: :cert: Alzáka zabít, zalejt betonem a znovu zabít projet plamenometem a hodit do jaderného úložiště mmch ta zakladatelka diskuse " vesničanka" zde už / jinde/ parkrát psala takové podivné posty, takové drsné myslím že psala že je z Hulína nebo tak něco... :think: ne Zlín, Hulín nebo někde poblíž toho sic nevím kde to je, ale psala to sem kdysi někam...už nevím v jaké souvislosti počasí? ne, nevím [/citace] Myslím, že je zakladatelka z vesnice, kterou protéká potok někde v těchto místech či mezi nimi: Hulín, Kroměříž, Zlín, Přerov, Olomouc To by teda mohlo zúžit pátrání. :think: A necháme se i bez problémů podrbat na bříšku :cert:
- Autor: Alexandria Nixia
- Vloženo: 07.01.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána