Zdravotní potíže dospělých | Chemické popálení "Krtkem"
Zdravím. Dnes jsem se popálila čističem odpadů. Nemám zkušenost a netuším jak to ošetřovat. Teče z toho tekutina takže když jsem si dala obvaz na cestu ven (protože tření oblečení) a to se mi na to nalepilo na obvaz a pak jsem to sundávala i s kůží :poblion: Hádám nechat dýchat než to zaschne? A potom něčím mazat? Je třeba to nějak desinfikovat? Při představě desinfekce mě to bolí už teď :zed:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 01.02.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána