Zpět na web

  • načítám...

Domácnost | Strach v domě

[citace] **"@stinga":https://www.emimino.cz/profil/stinga/** píše: tak se třemi psy se přece nemůžeš bát nikde, a tvůj dům je asi opravdu přívětivý, občas o něm píšeš a i já přes písmenka z toho mám pocit pohody [/citace] Děkuju :hug:, vnímám ho stejně. Hodnej dům, ve kterém vyrostly generace. Zabydlený, laskyplně si ho čančám a kdybych věděla, že je tu duch, vyčlením mu křeslo a teplý plédík. ;) Ad psi... Jako nevím, jestli by mě tento formát psa v případě přepadení vytrhl, jediné, že by o něj lupič zakopnul. :think: (štěně právě teď zajímá moje ranní kafe) Ale dva starší by nejspíš bránili a určitě by dělali rambajz.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...