Testování a těhotenský test | Špinění i přes pozitivní test?
Ahoj holky, jdu za vámi pro vaše zkušenosti, případně slova podpory. Dnes je den, kdy by měla dorazit menstruace, kterou jsem tedy upřímě nečekala. Již 5 dní před menstruaci jsem měla prvního ducha na testu, který stále krásně sílí, viz. foto. Proto mě i vyděsilo, když jsem včera objevila na kalhotkách trochu krve. Od té doby nosím intimku, včera během dne to již trochu ustálilo, občas jenom drobné zbarvení do červenohněda na toaletním papíru. Dnes intimka celý den čistá, občas pouze po utření bylo trochu vidět na toaletním papíru. Toto s prvním synem neznám. Minulý měsíc jsem měla biochemko, Tento měsíc jsem se těšila na buď jasně negativní nebo jasně pozitivní test, samozřejmě chápu, že je to 50 na 50 a nikdo mi to neřeknete, že to bude v pořádku. Na kontrolu u doktora ještě brzy. Tak mě spíš zajímaly vaše názory nebo zkušenosti. Jelikož čárka krásně sílí, Jestli se i přesto může jednat například o mimoděložní těhotenství nebo s největší pravděpodobností se jedná o zavrtávání vajíčka. Je mi jasné, že nejvíc mi řekne jenom čas a pak první kontrola případná, asi tu hledám spíše slova útěchy :srdce: Děkuji předem všem, které to dočetli až sem a podělí se o své zkušenosti. Foto značí jeden den = jeden test. Test vlevo dole a uprostřed nahoře je ze stejného dne..
- Autor: Paja581
- Vloženo: 23.04.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána