Miminko | Tmavá stolice roční dítě
Dobrý den, mám roční holčičku a dnes měla 2x tmavou viz foto(snad to nikoho nepohorší) Baští všechno, mléko máme babylove 3 a teď má dm výpadek, tak jsme vzali před týdnem na zkoušku dmBio. Myslíte, že by to mohla mít ze změny mléka? Mám o ni strach...už jsem se dívala, jak vypadá natrávená krev(barvou dehtovitá) a nemyslím se, že to je ono. Jestli se to bude opakovat, tak zajedu raději na pohotovost, doktorka jak na potvoru má tento týden dovolenou :roll: Jinak je čilá, žádné jiné příznaky, že by ji něco bolelo nebo tak nemá. Stalo se vám něco podobného? Třeba, že byla stolice takhle tmavá po určitém jídle? A měl někdo zkušenost, že ve stolici byla přece jenom krev, má to nějaký typický zápach? Moc děkuji
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 26.04.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána