Sporťáky | Kočárek Lonex Sport
Ahojky :slight_smile:, chtěli by jsme koupit sportovní kočárek Lonex Sport, ale nekde jaem četla, že nejdou rozdělat pásy na provléknutí fusaku? Máte prosím někdo zkušenost? A jak jste s kočárkem spojojený? Případné nedostatky? Jestli vubec kupovat nebo se podívat po jiném. Děkuji :wink:
- Autor: Vefaro
- Vloženo: 02.05.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána