Zdravotní potíže dospělých | Boulicka v podpaží
Krásný den, jdu si k vám pro radu a pro vaše zkušenosti. Předem pár dny se mi objevila tato boulicka v podpaží. Nebolí, možná jen trochu při pohmatu a je červená. Samozřejmě jsem začala panikařit, hned jsem volala na gyndu a dostala zadanku na vyšetření. Jenže jsem objednaná až za 2 měsíce a do té doby se snad zblázním strachem. Je mi naprosto jasné, že mi nemůžete říct že je to tohle a tohle, na tohle opravdu jen to sono, ale i tak bych se chtěla zeptat zda měl někdo podobnou zkušenost, podobnou boulicku a jednalo se o něco banalnejsiho? Tak moc doufám, že se třeba jedná "jen" o zvětšenou uzlinu, protože jsem před týdnem dobrala antibiotika po nějaké silnější chripce a zánětem hltanu. Předem moc děkuji
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 14.05.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána