Domácnost | Sused si nainstaloval kameru
Dobrý den lidičky. Jdu si sem pro radu :think: Jsem úplně nešťastná. Žijeme na začatku vesnice, kde nás je 6 baráků. Kromě zmíněného souseda, spolu všichni vycházíme víc než dobře. Včera si soused nainstaloval kameru přímo na náš vchod :roll: a zajradu.. Ano zabírá to kus jeho pozemku, ale tato kamera zabírá více nás :,( Má jich okolo baráku z každé strany 2 což mi vůbec nevadí, ale tahle která zabírá náš dům... Má někdo zkušenosti? A jak jste dopadli? Děkuji za odpovědi!
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 13.10.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána