Zpět na web

  • načítám...

Domácnost | Sused si nainstaloval kameru

Dobrý den lidičky. Jdu si sem pro radu :think: Jsem úplně nešťastná. Žijeme na začatku vesnice, kde nás je 6 baráků. Kromě zmíněného souseda, spolu všichni vycházíme víc než dobře. Včera si soused nainstaloval kameru přímo na náš vchod :roll: a zajradu.. Ano zabírá to kus jeho pozemku, ale tato kamera zabírá více nás :,( Má jich okolo baráku z každé strany 2 což mi vůbec nevadí, ale tahle která zabírá náš dům... Má někdo zkušenosti? A jak jste dopadli? Děkuji za odpovědi!

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...