Porod a šestinedělí | Hamilton a hlenová zátka
Ahoj holky.. včera kolem 8:30h jsem byla v porodnice na "kontrole" kdy nastoupím na vyvolaní s tím, že nastoupím dnes v 17:30h.. Doktorka mě vyšetřila.. velice bolestivě, sotva jsem se po tom hýbala a štípalo a bolelo to.. a teď jsem šla na wc, a na toaletním papíru toto.. Omlouvám se za foto, ale myslíte, že to je hlenová zátka? Jsem si jistá, že i přes můj nesouhlas mi hamiltona udělala.. :zed: dnes potřebuji ještě vydržet min do 17h...partner má důležité zkoušky v práci. Za jak dlouho Vám po hamiltonu a odchodu zátky začal porod?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 24.10.23
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána