Zpět na web

  • načítám...

Cvičíme, krásníme a třeba i hubneme | Strasne tlusta

Pokud to myslíš vážně a chceš zhubnout zdravě a bez velkého trápení (tzn. nic drastíckého, což ale neznamená, že to bude lehké tak zajdi si za nutričním terapeutem, Upřímně mu řekni, co jíš a proč a co naopak nepozřeš a proč. Na základě tvých návyků ti sestaví několika stupňový jídelníček, který postupně budete upravovat tak, aby se ti ze dne na den radikálně nezměnil jídelnček, ale aby se ti měnil postupně > díky tomu se vyhneš tomu, že to chvíli držíš a pak povolíš a ještě si vykompenzuješ to, co sis tak dlouho odpírala, což vede k jojo efektu. Stojí to cca 7-10.000 Kč, ale je to zdravá cesta. Sport neznamená, že musíš běhat. Stačí, že chodíš. Viz obrázek ;) Co se týká tvého vztahu ke sportu - pokud budeš mít postoj - nenávidím sport, tak se nikdy nic nezmění. Pokud se budeš snažit najít si aktivitu, která je pro tebe snesitelná a třeba i zábavná, zvyšuješ si šance, že se u tebe odpor k některým sportům třeba změní. :) Ono vše, co vyžaduje vydání energie navíc na začátku v našem těle automaticky vzbuzuje odpor - ono se tak tělo brání zbytečnému výdeji energie. :) Je třeba s tím trochu bojovat, než si zvykneš. Krom toho že nemáš jak pálit přebytečné kalorie, které do sebe cpeš, má to vliv i na tvou psychiku a zvýšené riziko deprese. Deprese a nuda tě povede opět k tomu, že budeš jíst. Tak si kromě toho nutričního terapeuta pořiď ještě nějaký chytrý náramek a dej si cíl 10.000 kroků. Zní to banálně, ale bez velkého trápení a propoceného trika to může způsobit kalorický deficit, který by ti mohl pomoci.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...