Snažení | HCG v krvi 7
Ahoj, holky tak teď jsem úplně mimo. Mám zpoždění viz aplikace, sex proběhl toho 16. ale mám nepravidelnou menstruaci, takže ovulace mohla proběhnout o nějaký den dřív nebo později. Poslední menstruace byla 21.11. Dnes jsem byla na vyvolávačce a dr řekl, že mám dělohu nějak hodně velkou a hodně vysoko, poslal mě radši na krev. Teď jsem tam volala a řekli mi, že mám hodnotu v krvi 7 a že mám přijít příští týden znovu. Můžu i tak být těhotná? Přece by ty hodnoty byli dnes už přece jen o dost vyšší ne? Mockrát děkuji za vaše zkušenosti.
- Autor: paprika20
- Vloženo: 02.01.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána