Zpět na web

  • načítám...

Snažení | IUI 2024

Holky, moc vám všem držím palce a věřím, že to vyjde všem! Já těžké PCO, bez menstruace, bez ovulace, po IVF hyperstimulák. Teď po letech zkouška Etruzilu, kdyby náhodou a jsou tam //. Věřím, že to dobře dopadne :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...