Snažení | IUI 2024
Holky, moc vám všem držím palce a věřím, že to vyjde všem! Já těžké PCO, bez menstruace, bez ovulace, po IVF hyperstimulák. Teď po letech zkouška Etruzilu, kdyby náhodou a jsou tam //. Věřím, že to dobře dopadne :srdce:
- Autor: nika.veroni
- Vloženo: 24.02.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána