Zpět na web

  • načítám...

Snažení | IUI 2024

Ahoj holky co si o tom myslíte. Moje první IUI. 4.3 ráno podán ovitrell v 11 hodin na inseminaci. Dnes 14 den testovala. Přikládám fotku. Dnes bolest v podbřišku. Píchání v pravém boku kde byl folikul. Co si o tom myslíte?

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...