Snažení | IUI 2024
Ahoj holky co si o tom myslíte. Moje první IUI. 4.3 ráno podán ovitrell v 11 hodin na inseminaci. Dnes 14 den testovala. Přikládám fotku. Dnes bolest v podbřišku. Píchání v pravém boku kde byl folikul. Co si o tom myslíte?
- Autor: Kacka659
- Vloženo: 17.03.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána