Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Vadné testy?

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat… Mám PCOS o dítě se snažíme s manželem tak nějak lehce. Na PCOS jsem přišla díky jednomu dlouhému cyklu po vysazení antikoncepce (cca 90 dní?). Už rok jsem měla cyklus pravidelný od 28 do 36 dní. Můj aktuální cyklus má 63 dní. V pondělí jsem chtěla zavolat na gyndu, protože už jsou to skoro dva mé standartní cykly bez menstruace. Ze zkušenosti už vím, že gynekolog po mně bude chtít udělat těhotenský test. Přikládám fotku třech testů dělány 7.7., 8.7. a dnes. Test bych neopakovala, ale do teď testy sněhobíle a najednou jsem toho 7. jsem viděla „ducha“ už z dálky (ač to z fotky nevypadá). Úplně si nemyslím, že bych byla těhotná, ani ten „duch“ nesílí. Máte někdo zkušenost, že vám všechny pepino testy vyšly podobně? Zjistila jsem, že můj gynekolog má dovolenou, takže musím 14 dní vydržet, abych zjistila, proč je s MS zase takový problém :pocitac: Děkuji všem za přečtení a odpovědi :mavam:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...