Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Vadné testy?

"@Lojzísek":https://www.emimino.cz/profil/lojzisek/ Měla jsem běžný papírový za pár korun (ne Pepino) a neukázal mi jasnou čárku ani první ani dva dny na to druhý. V ten stejný den večer mi pak digitální ukázal jasné těhotenství. Úplně nerozumím tomu, co na tom nechápete. Raději připojím i fotky :roll:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...