Dětské nemoci | Poznáte, o co se jedná?
Dobrý den, nemá někdo zkušenost s takovými puchýřky (viz foto)? Spali jsme na chatě a poštípali nás komáři, syn měl pupínků dost, ale nejsem si jistá, zda zrovna na tomto místě. Byl 3 dny u babičky a od babičky se vrátil s tímto, já mu to namazala Sudocremem a zítra půjdeme k doktorovi, ale už vidím, jak si zase neví rady (náš pediatr se netají tím, že nemá rád “pupinkitidy”). Tak se jen ptám, jestli náhodou někdo neví… napadl mě pásový opar, ale ten se prý vyskytuje až po neštovicích, a ty ještě neprodělal…
- Autor: Saga90
- Vloženo: 10.07.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána