Zdravotní potíže dospělých | Plastika nosu - rozštěp
Ahoj, snad nevadí že anonymně. Úplně ze začátku bych ráda řekla, že jsem rozštěpová, takže deformace nosu od narození. Chci se zeptat; Jsem po operaci cca 2měsíce- ano je to chvilička. A operaci mi hradil stát. Celý život jsem si přála mit krásný nosik, který není křivý... Ted jsem po operaci, ANO je to lepší ale stále to není souměrný nosík. Myslíte ze jde udělat reopka i takto státem hrazená? Nebo zvládnu si našetřit a jít někam jinam, jen nevim zda by mě jako rozštěpovou vzali, neboť to asi nebude úplně jednoduché. A pokud je na tom nekdo podobně jak ja budu rada za každou zpravu. + Bylo mi i řečeno že bych mohla zkusit jit do ciziny (např; Turecko) kde jsou odborníci, ale to zas nevím jak bych mela postupovat a zda to za to stojí.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 16.07.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána