Zdravotní potíže dospělých | Autoimunitní neuropatie
Dobrý den, nedávno jsem podstoupila vyšetření. Lékař se mě po jehličkovém testu kdy jdem celou pravou polovinu těla cítila o dost méně než tu levou se mě pořád dokola ptal zda někdo v rodině neochrnul, byla jsem v tu chvíli v takovém strachu že jsem zprávu odkývala (já vím má hloupost) a odešla, teď jsem objednaná na neurologii ale tam jdu až za 3 měsíce a tak se vás ptám nevíte někdo co znamená v té zprávě, ještě mi řekl dědičná nebo vrozená vada neuropatie.
- Autor: El7
- Vloženo: 16.08.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána