Vše kolem spaní... | Spaní s mimi v posteli
[citace] @Anonymní 56955303 [/citace] Samozřejmě, že každé dítě je jiné a já to třeba měla v pohodě. Dala jsem od narození malého do postýlky, zapla kolotoč, nebo světýlko s melodií a odešla. Pokud brečel třeba 5 min., tak jsem za ním šla, pohladila, pochovala, dala zpět a sedla do křesla vedle něj a chvilku mu povídala, nebo jen držela za ručičku. Stačilo pár minut a usnul. Co hodně na něj zabíralo, tak medvídek viz. foto. Samozřejmě, když měl prdíky, rostly zoubky, tak jsem ho chovala a byl u mě, dokud opravdu neusnul třeba až za 2 hodiny. Ale vyloženě na uspávání jsem ho nijak nechovala.
- Autor: Rézina7
- Vloženo: 27.10.24
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána