Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Ryska na jednom testu

Ahojky, je to ryska na testu? Už když jsem čekala na výsledek tak jak projíždí ta moc tím testem tak přes tu první čárku projela a projela bíle, žádná známka že by se to zabarvilo. Bylo to takové jako vytlačené do toho teaku až jakoby průsvitné. Abych to viděla po uplynutí čekací doby musela sem posvítit světlem z telefonu. Udělala sem další dva testy a negativní. Teď ale koukám po půl hodině a ta čárka jakoby zešedla. A už jde vidět i bez svícení. Je taková trošku tmavší než bílý test. Žádná růžová. Co to je prosím? Dekuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...