Zpět na web

  • načítám...

Těhotenství | 1.screening utz ok, krev blbé

Hezky den, holky, Včera jsme byli na velkém prvním screeningu, který nám vyšel pozitivní. Je mi čerstvých 30let. Ultrazvuk byl na jedničku, srdíčko ok, nosní kůstka přítomna, šíjové projasnění 1,90mm. Paní doktorka broučka chválila, jak je krásný a ukázkový. Pak se ale podívala na výsledky krve a zhrozila se. Výsledky přikládám. Nechtěla tomu věřit, že utz vysel tak krásně, ale krev je úplně na nic. Je to opravdu tak špatné a mam se bát DS? Příští úterý jsme objednaní na genetiku a odběr choriovych klku, jsem ale s nervy v kýblu a nevim, jak to do konce příštího týdne zvládnu.

  • Autor: AnFi
  • Vloženo: 12.12.24

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...