Vaříme, pečeme, konzervujeme | Rychlé jídlo
[citace] "@Jahru":https://www.emimino.cz/profil/jahru/ 57302207 [/citace] Vybrala jsem, že má dvě zóny/komory a 12 l. Takže jde souběžně udělat nějakých 6 porcí určitě. Možná 7. Zatím se tam vlezlo vše, co jsem chtěla. V jedné části maso třeba a vedle příloha. Nebo jde obě zóny spojit do jedné. Vybrala jsem dvířkovou. Ta se mi líbila nejvíc. Dneska tam chci zkusit usušit jablka na svačinu pro děcka. Má umět i sušit. Ale je jich spousty druhů. Kolegyně právě mluvila, že snacha si pod stromek do nového teď přála tu dvouzónovou. Že v jedné části třeba dělá rybu a ve druhé přílohu. To se mi líbilo. Tuhle mají jen na e-shop Kauflandu. Na fb ve skupinách, kde jsou recepty, tak mají různé jiné HF.
- Autor: Kelsey1
- Vloženo: 02.02.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána