Zpět na web

  • načítám...

Vše možné | Cvičení a váha

Dobrý večer, zajímá mě, jestli jste měl někdo taky stejný problém jako já, popřípadě jak na něj. Miluji pohyb a zdravý životní styl, ráda se stravují zdravě a pestře, po nocích nejím, jenže nějakou tu chvíli jsem se nevážila a ejhle, váha významně poskočila. (+6kilo) Je fakt že jsem se dlouho nevážila, minimálně tak půl roku. Celkem mě to zarazilo, protože se stravuji pořád stejně, nijak se neprecpavam, cvičím každý den 40 minut, ráda posiluji břišní svaly, ruce, záda, ramena, cardio, od každého něco, vypěstovala jsem si už takový návyk. Jsem už po dvou porodech, další děti neplánuji, je mi kolem třiceti. V příloze zasílám fotku. Čím myslíte, že by to mohlo být? Děkuji za názor :slight_smile:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...