Zpět na web

  • načítám...

Domácnost | Matrace-jak vycisit?

Holky, dneska budu prát potah na matraci a potřebovala bych nějak vycisit ten molitan pod tím. Manzel dela automechanika a ikdyz se sebelíp omyje a v noci se spotí tak jsou pod ním proste tyhle černý fleky. Dřív byl molitan žlutý, teď už bohužel neni :roll: Nějaké tipy? Vyprat se to podle mě nedá

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...