Domácnost | Matrace-jak vycisit?
Holky, dneska budu prát potah na matraci a potřebovala bych nějak vycisit ten molitan pod tím. Manzel dela automechanika a ikdyz se sebelíp omyje a v noci se spotí tak jsou pod ním proste tyhle černý fleky. Dřív byl molitan žlutý, teď už bohužel neni :roll: Nějaké tipy? Vyprat se to podle mě nedá
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 15.03.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána