Zpět na web

  • načítám...

Zuby, zoubky, zubaři | Ošklivé zuby?

Mám komplexy ze svých zubů, jsou dost křivé. Stydím se i usmat. Šetřím na rovnátka, ale to ještě nějakou dobu potrvá. Je to opravdu taková hrůza? Děkuji za upřímne názory.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...