Zuby, zoubky, zubaři | Ošklivé zuby?
Mám komplexy ze svých zubů, jsou dost křivé. Stydím se i usmat. Šetřím na rovnátka, ale to ještě nějakou dobu potrvá. Je to opravdu taková hrůza? Děkuji za upřímne názory.
- Autor: Andrejka608
- Vloženo: 23.04.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána