Těhotenství | Možné těhotenství?
Ahoj holky, potřebuju poradit. Poslední dobou se necítím nejlíp a cítím se jinak. Bolí mě bradavky, jsem hrozně unavená a bývá mi často špatně. Tak jsem si dělala včera test a ten byl pozitivní a teď k večeru další a myslím si, že tam ta druhá čárka je a nebo blázním. Vidíte ji tam taky? A je možné, že byl pozitivní kvůli ovulaci, co jsem měla 2 dny zpátky? Děkuji :lol: :palec:
- Autor: MiskaC660
- Vloženo: 11.06.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána