Miminko | Zoubky 6 měsíců miminko
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak dlouho se prořezávají zoubky. Jsem prvorodička takže s tím nemám žádnou zkušenost a budu ráda za všechny rady a tipy jak malému ulevit. Malý má příští týden půl roku a už asi týden pláče, v noci se furt budí, slintá neskutečně a všechno úplně agresivně kouše a pak začne po chvíli plakat. Někdy je dost těžké ho uklidnit :( :( vzteká se mi někdy i u kojení a to nikdy předtím nedělal. Děkuju za všechny rady a tipy :srdce:
- Autor: Veronika160103
- Vloženo: 14.06.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána