Zpět na web

  • načítám...

Miminko | Zoubky 6 měsíců miminko

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak dlouho se prořezávají zoubky. Jsem prvorodička takže s tím nemám žádnou zkušenost a budu ráda za všechny rady a tipy jak malému ulevit. Malý má příští týden půl roku a už asi týden pláče, v noci se furt budí, slintá neskutečně a všechno úplně agresivně kouše a pak začne po chvíli plakat. Někdy je dost těžké ho uklidnit :( :( vzteká se mi někdy i u kojení a to nikdy předtím nedělal. Děkuju za všechny rady a tipy :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...