Zpět na web

  • načítám...

Testování a těhotenský test | Hormoni na testu

Ahoj děvčata chtěla bych se zeptat dneska je to 24 den po menstruaci poslední týdny mi bylo fakt nějak špatné motani hlavi zvedal semi žaludek a td tak sem si dnes udělala test ukazuje semi slabá a silná čárka přet měsícem sem to měla taky tak a nakonec jsem měla menstruaci nejsou to třeba jen hormoni že se mi to ukazuje na testu dekuji

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...