Testování a těhotenský test | Hormoni na testu
Ahoj děvčata chtěla bych se zeptat dneska je to 24 den po menstruaci poslední týdny mi bylo fakt nějak špatné motani hlavi zvedal semi žaludek a td tak sem si dnes udělala test ukazuje semi slabá a silná čárka přet měsícem sem to měla taky tak a nakonec jsem měla menstruaci nejsou to třeba jen hormoni že se mi to ukazuje na testu dekuji
- Autor: lenkanela
- Vloženo: 25.06.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána