Dětské nemoci | Uzliny za uchem
Krásný den...Chci se jen zeptat...Syna v neděli nebo v pondělí (já si toho všimla v pondělí) štípl komár za uchem...Vše ok a dneska (pátek) jsem si ráno náhodou všimla, že má za uchem kde je ten stipanec 2 hmatné viditelné uzliny...Před tím jsem si toho nevšimla...Dneska to bylo náhodně..chci se zeptat jeslti někdo nemá zkušenost jestli to může být od toho Štípance???Je jinak v pohodě. Akcni možná až moc... :mrgreen: Děkuji
- Autor: Vaha1991
- Vloženo: 25.07.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána