Úrazy a pády | Kotník a modřina – mám jet na pohotovost?
"@teroonka":https://www.emimino.cz/profil/teroonka/ "@Sany80s":https://www.emimino.cz/profil/sany80s/ "@Karinkas":https://www.emimino.cz/profil/karinkas/ "@Vladusxx":https://www.emimino.cz/profil/vladusxx/ "@stinga":https://www.emimino.cz/profil/stinga/ diky holky za odpovědi.. jedeme teď uvidíme co mi řeknou boli to dost furt, v pondělí musím do práce a asi to nedám.. tak snad budou doktoři aspoň milý
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 26.07.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána