Zpět na web

  • načítám...

Zdravotní potíže dospělých | Bolest na prsu při doteku

Ahoj! Jen bych se chtěla zeptat, jestli někdo má zkušenosti s bolesti nad prsem (horní vnitřní dvorec myslim?) Přikládám obrázek. Je to vlastne v místech, kde začíná prsní tkáň, byla jsem u doktora a ten mi řekl, ze mam nateklé prsní žlázy a předepsal mi kapky Mastodynon, kdyby se to nezlepšilo po dobrání tak mě pošle na ucz. Prý mám být klidná. Je to bolest hlavně při tlaku na prso, ale občas mě bolí jen tak, možná jak už to mám ochmatané :D je to taková tupá bolest. Citlivé to mám i na té druhé straně, ale více to cítím na té pravé, chvilkami mam citlivou i bradavku. Těhotná nejsem, nekojím. Teď jsem v ovulaci a bolí mě to asi týden. Říkala jsem si, jestli to není od zad, ale tím si nejsem jista. Na sono prsou chodím jako samoplátce 1x za 2 roky naposledy v únoru 2024. Spise mě zajímá, jestli se s tím někdo už nesetkal? Přece jen, jak jde o prsa tak je člověk obezřetný a vnímá každé píchnutí. Asi se objednám sama jako samoplátce drive, ať mám klid. Na bolesti prsou trpím, sle nikdy ne v těhle oblastech. Moc dekuji za komentáře :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...