Zpět na web

  • načítám...

Domácnost | Psací stůl pod okny

Já mám psací stůl za mnou, už od mých 12 let. Na další fotce vidíte, jak vypadá můj pokojík, je to bývalý obývák. A na poslední fotce vidíte, jak vypadá můj PC koutek. Stůl nemá před topením žádnou desku.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...