Domácnost | Psací stůl pod okny
Já mám psací stůl za mnou, už od mých 12 let. Na další fotce vidíte, jak vypadá můj pokojík, je to bývalý obývák. A na poslední fotce vidíte, jak vypadá můj PC koutek. Stůl nemá před topením žádnou desku.
- Autor: Ploskutáček
- Vloženo: 25.10.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána