Úrazy a pády | Odloučený nehet
Dobrý den, potřebuji radu ohledně nehtů. Dnes jsem spadla a odchlíly se mi dva uměle nehty i s mými a začalo to hnisat a tepat. Vím, že bych měla k doktorovi, ale je štědrý den a říkám si, že do zítřka to vydržím. Nevíte někdo jak to doma aspoň trochu do zítřka zlepšit, aby to tolik nebolelo a nehnisalo? viz. foto. Předem děkuji :*
- Autor: anonym935
- Vloženo: 24.12.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána