Oblečky pro děti i dospělé | Prodávají se i chlapecké legíny?
[citace] "@Taktinevím":https://www.emimino.cz/profil/taktinevim/ 58173479 [/citace] Ano dva svy, vlavo panske, vpravo damske. Ja teda nosim damske (samozrejme nie ruzove, robia sa aj cierne ako tie panske), pretoze tie 2 svy mi pripominaju panske spodne pradlo a nechcem takto vystupovat na verejnosti :-D Pozorny divak si vsimne (a ja mam prakticky overene) ze inak je strih totozny.
- Autor: IcePlanet7
- Vloženo: 28.12.25
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána