Výbavička různé | Praktická chůvička s kamerou 2026 – tipy a zkušenosti
My máme Sencor a aktuálně jede na druhé dítě. Baterie už sice nic moc, ale my máme ložnice v podkroví, tak u nás běží denně. S první dcerou baterie vydržela 4 hodiny… Jinak je za mě super. Kamera je teda na síť, monitor má velký displej, takže super. Signál za mě také dostačující. Chytáme ji i v zadu v zahradě…
- Autor: Markéta188
- Vloženo: 11.03.26
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána